Ofert w schowku: 0
KS Service sp. z o.o.

OBOWIĄZKI

  • rozładunek oraz załadunek towarów w magazynie centralnym

  • przygotowywanie transportów do sklepów Klienta

  • kompletacja zamówień oraz uzupełnianie lokacji

WYMAGANIA

  • gotowość do podjęcia pracy od zaraz w systemie zmianowym

  • nie wymagamy doświadczenia

  • nie wymagamy uprawnień do prowadzenia wózków widłowych - uzyskasz je z nami

OFERUJEMY

  • umowę o pracę

  • stawka podstawowa wynosi 12,35 zł brutto, ale dodatkowo masz możliwość uzyskania premii miesięcznej w wysokości 860 zł brutto

  • możliwość dofinansowania obiadów, za które zapłacisz tylko 5 zł

  • możliwość odbycia bezpłatnego kursu obsługi wózków widłowych

  • masz możliwość bezpośredniego zatrudnienia w firmie

Miejsce pracy: Radomsko