Ofert w schowku: 0
ManpowerGroup Sp. z o.o.

Zadania:

  • Praca przy produkcji okien do poddaszy

  • Obsługa linii montażowej i panelu sterującego

  • Kontrola parametrów oraz wizualna kontrola jakości gotowych wyrobów

  • Praca zgodnie z przyjętymi standardami pracy - zachowanie norm i standardów BHP

  • Prowadzenie bieżących raportów produkcyjnych

  • Dbanie o porządek na stanowisku pracy

Wymagania:

  • Doświadczenie w pracy na produkcji

  • Wysoka motywacja do pracy

  • Zdolności manualne

  • Sumienność i dokładność

  • Odpowiedzialność

  • Dyspozycyjność

Oferujemy:

  • Zatrudnienie na umowę o pracę tymczasową

  • Perspektywę zatrudnienia stałego

  • Pracę w systemie 3-zmianowym

  • Wynagrodzenie zasadnicze i system premiowy

  • Ubezpieczenie grupowe

  • Kartę Multisport

  • Karnety sportowe

  • Dofinansowanie posiłków

Kontakt: Manpower ul. Mleczna 2, 49-300 Brzeg
T/F: +48 77 553 20 23; M: +48 696 078 790

Miejsce pracy: Namysłów