Ofert w schowku: 0
ManpowerGroup Sp. z o.o.

Miejsce pracy: Oława

Zadania:

  • Pomocnicze prace magazynowe

  • Obsługa dostaw i wysyłek magazynowych

  • Manualne prace magazynowe

  • Kontrola zapasów magazynowych i zapewnienie zgodności stanów magazynowych

  • Sporządzanie dokumentacji magazynowej i transportowej

Wymagania:

  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku (mile widziane)

  • Gotowość do pracy w systemie 3-zmianowym

  • Sumienność i dobra organizacja pracy

  • Uprawnienia na wózki widłowe (mile widziane)

Oferujemy:

  • Pracę w zakładzie produkcyjnym w Oławie

  • Pracę w systemie 3-zmianowym

  • Umowę o pracę - zatrudnienie bezpośrednio u naszego klienta

  • Atrakcyjne wynagrodzenie

  • Pracę w międzynarodowym i przyjaznym środowisku

  • Możliwość rozwoju i zdobycia doświadczenia

  • Z kierunków Brzeg, Grodków, Strzelin i Ziębice dofinansowany dojazd do pracy

Kontakt:

Manpower ul.Mleczna 2, 49-300 Brzeg
tel. 606 779 423; tel. 77 553 20 23

Miejsce pracy: Brzeg