Ofert w schowku: 0
ManpowerGroup Sp. z o.o.

Zadania na stanowisku:

  • Zarządzanie zespołem pracowników stacjonarnych oraz zdalnych;

  • Odpowiedzialność za rekrutację nowych członków zespołu oraz przeprowadzenie on boardingu;

  • Monitorowanie pracy zespołu;

  • Odpowiedzialność za kontakt i współpracę z agencjami zewnętrznymi;

  • Zarządzanie danymi operacyjnymi;

  • Koordynacja planowania przestrzennego i wsparcia IT;

  • Budowanie tygodniowych harmonogramów pracy uwzględniając bieżące zapotrzebowanie;

  • Tworzenie dziennych i tygodniowych raportów na podstawie baz danych;

  • Śledzenie danych dotyczących jakości i wydajności.

Oczekujemy:

  • Doświadczenia w zarządzaniu zespołem (min. 10-15 osób);

  • Biegłej znajomości języka angielskiego i języka niemieckiego (w mowie i w piśmie);

  • Biegłej znajomości pakietu MS Office;

  • Dużej dbałości o szczegóły;

  • Umiejętności analizy zbiorów danych;

  • Umiejętność podejmowania decyzji pod presją czasu;

  • Umiejętność sprawnego wyszukiwania informacji w Internecie;

  • Analiza wskaźników efektywności (KPI);

  • Wykształcenia wyższego - kierunek zarządzanie lub pokrewne.

Oferujemy:

  • Pracę w renomowanej firmie o stabilnej pozycji na rynku;

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę;

  • Atrakcyjne wynagrodzenie;

  • Pakiet benefitów pozapłacowych (prywatna opieka medyczna, karta Multisport, zniżki na produkty firmy, kursy językowe, szkolenia wewnętrzne);

  • Stały kontakt z językiem obcym.

Miejsce pracy: Gdańsk