Ofert w schowku: 0
Grupa Azoty SA

Praca w ramach  umowy o pracę w Biurze Korporacyjnym Zarządzania Personelem

Zakres obowiązków:

  • doskonalenie ścieżek rozwojowych pracowników oraz systemu motywacyjnego

  • współudział w opracowywaniu i doskonaleniu strategii i polityki personalnej

  • udział w opracowywaniu modelu kompetencji dla poszczególnych grup pracowników w Spółce

  • opracowywanie kompetencyjnych opisów stanowisk pracy

  • doskonalenie procesu doboru pracowników

  • prowadzenie i doskonalenie systemu ocen pracowniczych

  • prowadzenie różnych projektów rozwojowych

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe – preferowane kierunki wykształcenia (zarządzanie zasobami ludzkimi, psychologia pracy)

  • minimum 5 letnie doświadczenie w pracy w obszarze personalnym

  • doświadczenie w prowadzeniu projektów z zakresu: ocen pracowniczych, modeli kompetencji, systemów motywacyjnych, opracowywania strategii personalnych

  • umiejętność pracy w zespole

  • bardzo dobra organizacja czasu pracy

  • komunikatywność i dyspozycyjność

Oferowane korzyści:

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w firmie będącej liderem na rynku

  • ciekawa praca w kreatywnym zespole i w przyjaznej atmosferze

  • przyjazny pracownikowi system pracy

  • bardzo atrakcyjny system motywacyjny

„Niniejszym przyjmuję do wiadomości, że zgodnie z Rozporządzeniem Ministra Pracy i Polityki Społecznej z dnia 28 maja 1996r. w sprawie zakresu prowadzenia przez pracodawców dokumentacji w sprawach związanych ze stosunkiem pracy oraz sposobu prowadzenia akt osobowych pracownika (Dz. U z 1996 r. Nr 62, poz. 286), danymi osobowymi niezbędnymi w procesie rekrutacji są: imiona i nazwisko; imiona rodziców; data urodzenia; obywatelstwa; miejsce zamieszkania (adres do korespondencji); wykształcenie; wykształcenie uzupełniające; przebieg dotychczasowego zatrudnienia; dodatkowe uprawnienia, umiejętności, zainteresowania.
Obowiązek podania powyższych danych osobowych wynika z przepisów art. 221 Kodeksu Pracy oraz
Rozporządzenia Ministra Pracy i Polityki Społecznej z dnia 28 maja 1996r. w sprawie zakresu prowadzenia przez pracodawców dokumentacji w sprawach związanych ze stosunkiem pracy oraz sposobu prowadzenia akt osobowych pracownika. Wszelkie inne informacje przekazane Spółce są informacjami nieobowiązkowymi i podane są dobrowolnie.
Administratorem danych osobowych, które są zawarte w niniejszym CV, będzie Grupa Azoty Spółka Akcyjna z siedzibą w Tarnowie, 33-101, ul. E. Kwiatkowskiego 8. Wszystkie przekazane Spółce dane będą wykorzystywane wyłącznie dla celów procesów rekrutacji.
Przyjmuję również do wiadomości, że przysługuje mi prawo dostępu do swoich danych osobowych i ich poprawiania.
Wyrażam zgodę na pozostawienie mojej dokumentacji i przetwarzanie danych w bazie kandydatów ubiegających się o zatrudnienie, w celu uwzględnienia mojej osoby w przyszłych rekrutacjach na stanowiska w Grupie Azoty S.A.”

Miejsce pracy: Tarnów