Ofert w schowku: 0
Personalservices24

Opis stanowiska:

Miejsce pracy: Niemcy, Bergisch Gladbach

Początek: od zaraz na 2 mies.

OPIS ZADAŃ:

Opieka i wsparcie dla PANA, pacjent 164cm, 70 kg. Podopieczny porusza się za pomocą rolatora. Z powodu podeszłego wieku ma trudności z chodzeniem, niedowidzi i niedosłyszy. Pan cierpi na demencję, jest częściowo inkontynentny. Senior potrzebuje pomocy przy codziennych czynnościach. Do podopiecznego przychodzi Pflegedienst. Senior przesypia wiele godzin w ciągu dnia. Pan chętnie spędza czas na spacerach. Podopieczny mieszka z żoną w domu wielorodzinnym w małym mieście. Do dyspozycji Pani opiekunki jest oddzielny pokój.

Do zadań opiekunki należy:

Dbanie o dobre samopoczucie oraz asystowanie w codziennych czynnościach

Aktywowanie Podopiecznej / Podopiecznego

Prowadzenie lub pomoc w prowadzeniu gospodarstwa domowego, robienie zakupów, utrzymywanie porządku

Wymagania:

Dobra znajomość języka niemieckiego / warunek konieczny

Doświadczenie w opiece

BRAK NAŁOGÓW

Oferujemy:

Legalne zatrudnienie w oparciu o umowę cywilnoprawną

Odprowadzane pełne składki ZUS

BEZPŁATNY TRANSPORT LUB ZWROT KOSZTÓW

ZAROBKI NA POZIOMIE 1000-1500 EURO NETTO

Dodatkowe ubezpieczenie za granicą

Opieka Koordynatora na miejscu

Stały kontakt z pracownikami Personalservices24

Miejsce pracy: Bergisch Gladbach