OfertyPracy.pl - Najlepsze oferty pracy z Twojego regionu
Ofert w schowku: 0
KESACON Kft.

Munkavégzés helye: Lengyelország rendszeres vevőlátogatásokkal & home-office munkavégzéssel (havonta 1-2 nap Magyarország, Budapest központi iroda)

Munka kezdete: ~ 2017  szeptember – október

Munkaidő:

Teljes (napi 8 óra) – diplomás jelölteknek

Min. 3-4 nap/hét, később teljes munkaidő – végzős (utolsó) éves hallgatóknak

Feladatok:

  • Piackutatás, potencionális vevők feltérképezése

  • Új vevőkapcsolatok kiépítése, meglévő partnerkapcsolatok ápolása, rendszeres vevőlátogatások (napi munkanyelv: lengyel)

  • Ajánlat-készítés, megrendelések realizálása

  • Partnerek utógondozása, közvetlen kapcsolat a vevőoldali mérnökökkel

  • Szoros napi együttműködés ill. riportolás a budapesti központ felé (munkanyelv: magyar)

Szakmai elvárások:

  • 1 -2 év tapasztalat / friss diplomás / végzős hallgató

  • Felsőfokú műszaki tanulmányok, műszaki érdeklődés

  • Végzettség / szakirány: gépészmérnök / mechatronikus / villamosmérnök

  • Solidworks tudás = előny

  • Anyanyelvi / felsőfokú lengyel nyelvtudás (írásban & szóban)

  • Felsőfokú magyar nyelvtudás (írásban & szóban)

  • MS-Office ismerete

Személyes kompetenciák:

  • Nagyfokú mobilitás, utazási hajlandóság (partnerkutatás & rendszeres vevőlátogatások Lengyelországban)

  • Önálló munkavégzésre való alkalmasság és elhivatottság, problémamegoldó képesség

  • Megbízhatóság, motiváció az igényes és alapos munkára, a megkezdett munka véghezvitelének képessége

  • Elhivatott értékesítői szemlélet és motiváció • Hiteles és magabiztos kommunikáció

  • Vevőorientált gondolkodásmód

  • Lengyel lakcím

  • B kategóriás jogosítvány

Amit kínálunk:

  • Hosszú távú, stabil munkahely

  • Megbízható, versenyképes jövedelem (alapbér + jutalék)

  • Hosszú távon személyes béren kívüli juttatások

  • Barátságos és emberközpontú munkahelyi légkör

  • Nagyfokú függetlenség

  • Műszaki támogatás

  • Céges notebook, mobiltelefon, autó

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: \"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, ze zm.)\"

Miejsce pracy: dolnośląskie, kujawsko-pomorskie, lubelskie, lubuskie, łódzkie, małopolskie, mazowieckie, opolskie, podkarpackie, podlaskie, pomorskie, śląskie, świętokrzyskie, warmińsko-mazurskie, wielkopolskie, zachodniopomorskie

Źródło oferty

Oferta pochodzi z serwisu jobs.pl