OfertyPracy.pl - Najlepsze oferty pracy z Twojego regionu
Ofert w schowku: 0
Trenkwalder

Obowiązki:
- prace magazynowe ręczne,
- załadunek i rozładunek transportów.

Wymagania:
- nie są wymagane uprawnienia do obsługi wózków widłowych,
- gotowość do pracy w systemie 3-zmianowym.

Oferujemy:
- prace stałą, a także czasową,
- zatrudnienie na pełen etat na podstawie umowy o pracę,
- po okresie próbnym możliwość bezpośredniego zatrudnienia w firmie naszego klienta na terenie Opola,
- konkurencyjne wynagrodzenie,
- możliwość pracy w magazynie bez uprawnień do obsługi wózków widłowych,
- oferta dotyczy pracy tymczasowej.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: \"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, ze zm.)\"

Miejsce pracy: Opole


Źródło oferty

Oferta pochodzi z serwisu jobs.pl