Ofert w schowku: 0
Oferta jest nieaktualna
Trenkwalder & Partner Sp. z o.o.

Agencja Pracy Tymczasowej Trenkwalder & Partner Sp. z o.o. (nr cert. 388) należy do grupy Trenkwalder International AG, która jest jedną z wiodących agencji pracy tymczasowej w Europie z obrotem powyżej 1 miliarda euro i zatrudnieniem ponad 70 000 pracowników. Trenkwalder działa w 19 krajach Europy. Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy osób na stanowisko:

Pracownik pomocniczy w sklepie (Piaseczno)

Miejsce pracy: Piaseczno

OBOWIĄZKI:

metkowanie,
przyjmowanie towaru,
układanie towaru,
pomoc w bieżących pracach działu.

WYMAGANIA:

chęć do podjęcia pracy dorywczej,
dyspozycyjność do pracy w tygodniu oraz w weekendy,
zlecenia wykonywane również w godzinach nocnych,
mile widziane osoby uczące się.

OFERUJEMY:

zatrudnienie na umowę zlecenie,
stawka 10,53 zł brutto za godzinę,
realizację zleceń na terenie centrów handlowych w Warszawie,
kontakt w wypadku kolejnych zleceń,
oferta dotyczy pracy tymczasowej.