OfertyPracy.pl - Najlepsze oferty pracy z Twojego regionu
Ofert w schowku: 0

popularne wyszukiwania cieśla, kierowca, sekretarka, doradca klienta, programista php

Warszawa - oferty pracy


Warszawa / 2017-07-20

Twoje zadania Działania mające na celu usprawnianie i poprawę funkcjonowania biura Organizacja eventów (spotkań, konferencji, kolacji firmowych itp.) Bieżąca obsługa gości, jak i klientów wewnętrznych Obsługa podróży służbowych (rezerwacja biletów, hote..
więcej

Warszawa / 2017-07-19

Opis stanowiska Przyjmowanie zgłoszeń telefonicznych (połączenia przychodzące) Weryfikację przysługujących klientom serwisów Koordynację pracy naszych usługodawców, np. w zakresie holowania, organizacji pojazdów zastępczych, czy kontynuacji podróży innym ..
więcej

Warszawa / 2017-07-19

ZADANIA prowadzenie kompleksowego procesu rekrutacji w oparciu o procedury firmy dobór skutecznych metod rekrutacyjnych w celu pozyskania najlepszych Kandydatów współpraca z zespołem sourcer'ów i Agencjami w kontekście poszukiwania odpowiednich kandydatów prowadzenie rozmów kwalifikacy..
więcej

Warszawa / 2017-07-19

Zarządzanie częścią portfolio produktowegoAnaliza danych marketingowych i sprzedażowych dla danych kategoriiRekomendacje rozwiązań wspierających sprzedaż w punktach sprzedażyRozwijanie oferty brandowej firmyKomunikacja działań marketingowych dla działu sprzedaży oraz odpowiedzialność..
więcej

Warszawa / 2017-07-19

Naszym Klientem jest deweloper mieszkaniowy, prowadzący inwestycje wysokiej klasy na terenie Warszawy. Osoba na stanowisku Doradca ds. Sprzedaży odpowiedzialna będzie za sprzedaż nieruchomości z segmentu premium - domy jednorodzinne oraz apartamenty w Warszawie. Do zakresu obowiązków n..
więcej

Warszawa / 2017-07-19

Hays IT Contracting is an up-to-date B2B form of employment for IT specialists with innovate and developmental projects for TOP Clients close at hand. For our Client we are currently looking for qualified Candidates for the position of Business/System Analyst  Location Warsaw Job type contr..
więcej

Warszawa / 2017-07-19

Dla jednego z naszych Klientów – międzynarodowej firmy z branży usługowej – poszukujemy osoby na stanowisko Kierownika ds. Raportowania Grupowego i Statutowego.  Pełniąc rolę Głównego Księgowego dla wszystkich spółek w grupie, Kierownik będzie posiad..
więcej

Warszawa / 2017-07-19

Twoje następne stanowisko Dla naszego klienta, globalnej firmy z branży produkcyjnej poszukujemy osoby na stanowisko Specjalista ds. obsługi klienta z językiem Duńskim. Osoba ta będzie odpowiedzialna za przetwarzanie zamówień oraz zapytań klientów. Do zadań osoby zatrudnione..
więcej

Warszawa / 2017-07-19

Dla naszego Klienta, firmy z branży automotive, poszukujemy obecnie osób zainteresowanych pracą jako Stażysta – Asystent dz. księgowości Wybrana osoba dołączy do kilkuosobowego działu księgowego firmy i będzie stopniowo wdrażana w zadania asystenckie, począwszy od zadań..
więcej

Warszawa / 2017-07-19

Miejsce pracy PruszkówZadania Operowanie wózkiem widłowym niskiego składowania Załadunek i rozładunek asortymentu Praca ze skanerem Obsługa programu MS Office (Excel i Word) Wymagania Doświadczenie w operowaniu wózkiem widłowym Posiadanie uprawnień do obsługi wózka widłowego ..
więcej

Warszawa / 2017-07-19

Zadania Samodzielna naprawa i konserwacja wózków widłowych oraz sprzętu u Klienta, Zarządzanie własnym czasem pracy, Utrzymanie dobrych relacji z Klientem. Wymagania Wykształcenie min. zawodowe, Doświadczenie zawodowe na stanowisku mechanik, mechanik samochodowy elektromechanik, automatyk ..
więcej

Warszawa / 2017-07-19

Opis stanowiska Analiza zapytań klientów oraz podejmowanie wynikających z nich działań. Wykonywanie zadań administracyjnych na platformie firmowej. Weryfikacja pracy innych zespołów uczestniczących w dostarczaniu rozwiązania. Odpowiadanie na techniczne zapytania międzynarodowych klientó..
więcej

Warszawa / 2017-07-19

Opis stanowiska Analiza zapytań klientów oraz podejmowanie wynikających z nich działań. Dostosowywanie i konfiguracja aplikacji zgodnie z wymaganiami. Weryfikacja pracy innych zespołów uczestniczących w dostarczaniu rozwiązania. Odpowiadanie na zapytania międzynarodowych klientów. Tworze..
więcej

Warszawa, Trójmiasto / 2017-07-18

Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za przygotowywanie dokumentacji celnej; realizowanie zgłoszeń celnych; reprezentowanie klientów firmy przed organami celnymi; monitorowanie przebiegu odpraw. Od Kandydatów oczekujemy aktywnych uprawnień agenta celnego; doświ..
więcej

Warszawa, Wrocław, Poznań, Katowice, Trójmiasto, Żary / 2017-07-18

Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za kierowanie pionem operacyjnym i administracyjnym firmy; zarządzanie podległym zespołem; kontakty biznesowe, oraz prowadzenie spotkań z klientami oddziału; optymalizacja kosztów; raportowanie do przełożonego; współodpowie..
więcej

Katowice, Trójmiasto, Kraków, Warszawa, Poznań, Wrocław / 2017-07-18

Od Kandydatów oczekujemy wykształcenia wyższego (dodatkowym atutem będzie wykształcenie związane z transportem, logistyką etc.); znajomości języka angielskiego na min. komunikatywnym poziomie; minimum 5-letniego doświadczenia w branży TSL na stanowisku kierowniczym; gruntownej..
więcej

Warszawa, Poznań, Wrocław, Katowice, Kraków, Żary / 2017-07-18

Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za aktywne pozyskiwanie nowych klientów; realizację założonych planów sprzedażowych w zakresie usług transportu drogowego; przygotowywanie ofert cenowych dla nowych klientów oraz klientów aktualnych; organizację i..
więcej

Warszawa, Olsztyn, Bydgoszcz, Szczecin / 2017-07-18

Obowiązki Praca na trasach międzynarodowych; Pojedyncze obsady. Wymagania Prawo jazdy kat. C+E; Karta kierowcy do tachografu cyfrowego; Świadectwo kwalifikacji zawodowej / ukończony kurs na przewóz rzeczy; Dyspozycyjność i Odpowiedzialność; Aktualne zaświadczenie o niekar..
więcej

Warszawa, Poznań, Wrocław, Katowice, Trójmiasto, Kraków / 2017-07-18

Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za nawiązywanie, budowanie oraz dbanie o dobre relacje z przewoźnikami i Klientami; planowanie i organizację spedycji drogowej; monitorowanie realizacji zleceń spedycyjnych; raportowanie wyników operacyjnych. Od Kandydatów oczek..
więcej

Poznań, Warszawa, Wrocław, Katowice, Trójmiasto, Kraków / 2017-07-18

Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za organizację transportu kontenerowego lądowego oraz transportów multimodalnych; przeprowadzanie awizacji w systemach portowych; negocjowanie stawek; współpracę z innymi działami firmy. Od Kandydatów oczekujemy znajo..
więcej

Warszawa, Poznań, Łódź, Wrocław, Katowice, Trójmiasto, Olsztyn, Bydgoszcz, Częstochowa, Szczecin, Lublin, Kraków, Białystok, Zabrze, Tychy, Tarnów, Rzeszów, Żary, Kościerzyna / 2017-07-18

Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za nawiązywanie, budowanie oraz dbanie o dobre relacje z przewoźnikami i Klientami; planowanie i organizację spedycji drogowej; monitorowanie realizacji zleceń spedycyjnych; raportowanie wyników operacyjnych. Od Kandydatów oczek..
więcej

Warszawa, Poznań, Wrocław, Katowice, Trójmiasto, Kraków / 2017-07-18

Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za przygotowanie i obsługa zapytań ofertowych oraz realizacja zleceń spedycyjnych; kontakt z klientami, agentami oraz przewoźnikami; kompleksową obsługę przesyłek; fakturowanie i ofertowanie. Od Kandydatów oczekujemy minimum 2- ..
więcej

Warszawa, Poznań, Wrocław, Trójmiasto, Kraków / 2017-07-18

Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za zarządzanie pracą spedytorów; koordynowanie działań w obszarze spedycji morskiej i lotniczej; rozwój współpracy z bieżącymi klientami; optymalizację zadań, inicjowanie nowych rozwiązań; realizację założonego ..
więcej

Warszawa, Poznań, Wrocław, Kraków, Katowice, Żary / 2017-07-18

Od Kandydatów oczekujemy umiejętności analizy i rozwiązywania problemów; doświadczenia w branży TSL; dobrej znajomości języka angielskiego; umiejętności pracy w zespole. Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za prowadzenie planu załadunków i rozładunk..
więcej

Warszawa, Poznań, Wrocław, Katowice, Trójmiasto, Kraków / 2017-07-18

Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za przyjmowanie i sprawną realizację zleceń związanych z przesyłkami morskimi FCL i LCL (import i eksport); zapewnienie wysokiej jakości usług transportowych i profesjonalnej obsługi klientów; budowanie długofalowej współpra..
więcej

Warszawa, Poznań, Łódź, Wrocław, Katowice, Żary / 2017-07-18

Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za zarządzanie pracą spedytorów; koordynowanie działań w obszarze spedycji drogowej; rozwój współpracy z bieżącymi klientami oraz przewoźnikami; optymalizację zadań, inicjowanie nowych rozwiązań; realizację zało..
więcej

Warszawa, Poznań, Wrocław, Katowice, Trójmiasto, Kraków / 2017-07-18

Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za organizowanie transportu drogowego; stały kontakt z klientem francuskim; składanie raportów z podjętych działań; współpracę z przewoźnikiem. Od Kandydatów oczekujemy doświadczenia w branży TSL; znajomości j..
więcej

Warszawa, Poznań, Wrocław, Katowice, Trójmiasto / 2017-07-18

Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za organizowanie transportu drogowego; stały kontakt z klientem włoskim; składanie raportów z podjętych działań; współpracę z przewoźnikiem. Od Kandydatów oczekujemy doświadczenia w branży TSL; znajomości jęz..
więcej

Warszawa / 2017-07-18

Głównym zadaniem osoby zatrudnionej na tym stanowisku będzie sprzedaż produktów i usług Spółki Goldenore oraz produktów Oracle, a w szczególności udział w procesie pozyskania nowych klientów poprzez bezpośredni kontakt z klientami, ustalanie ..
więcej

Warszawa / 2017-07-18

Zakres obowiązków Przyjmowanie, rejestracja i rozpatrywanie zgłoszeń, reklamacji i zapytań od klientów Przygotowywanie i zarządzanie dokumentacją w ramach całego procesu reklamacyjnego Weryfikacja informacji zawartych w dokumentach serwisowych dotyczących napraw Nadz&oacu..
więcej

Warszawa / 2017-07-18

Zadania Obsługa maszyn wtryskowych oraz urządzeń peryferyjnych Kontrola i weryfikacja jakości wyprodukowanego produktu Odbiór detali z maszyny wtryskowej Zmiana i ustawianie form wtryskowych Dokonywanie przezbrojeń maszyn Wymagania Mile widziane wykształcenie techniczne Doświadczenia na st..
więcej

Warszawa / 2017-07-18

Hays IT Contracting is an up-to-date B2B form of employment for IT specialists with innovate and developmental projects for TOP Clients close at hand. Currently we’re looking for Software Test Enginner Location Warsaw Length 6 months (possible prolongation) Job type B2B contract Role a..
więcej

Warszawa / 2017-07-18

Obecnie dla jednego z naszych klientów w Warszawie poszukujemy kandydata na stanowisko recepcjonistki/koordynatora biura  Od Kandydatów oczekujemy bardzo dobrej znajomości języka angielskiego (poziom minimum B2) i dobrej znajomości pakietu MS Office. Szukamy otwartej i komuni..
więcej

Warszawa / 2017-07-18

Do działu Merges & Aqusitions jednej z firmy consultingowych w Warszawie poszukujemy osoby na stanowisko Analityka/Starszego Analityka|M&A Analyst Analityk dołączy do warszawskiego zespołu i będzie wsparciem dla jego członków w zakresie transakcji M&A dla klientów ..
więcej

Warszawa / 2017-07-18

Hays IT Contracting to nowoczesna forma współpracy dla specjalistów z branży informatycznej, na zasadach B2B, dla wiodących na rynku Klientów prowadzących innowacyjne projekty. Wyróżnia nas wiedza o rynku oraz angażowanie najlepszych w danej dziedzinie ekspert&oacut..
więcej

Warszawa / 2017-07-18

Hays IT Contracting to nowoczesna forma współpracy dla specjalistów z branży informatycznej, na zasadach B2B, dla wiodących na rynku Klientów prowadzących innowacyjne projekty. Wyróżnia nas wiedza o rynku oraz angażowanie najlepszych w danej dziedzinie ekspert&oacut..
więcej

Warszawa / 2017-07-18

Hays IT Contracting to nowoczesna forma współpracy dla specjalistów z branży informatycznej, na zasadach B2B, dla wiodących na rynku Klientów prowadzących innowacyjne projekty. Wyróżnia nas wiedza o rynku oraz angażowanie najlepszych w danej dziedzinie ekspert&oacut..
więcej

Warszawa / 2017-07-18

Twoja następna firma to centrum serwisowe globalnego producenta sprzętu elektronicznego z siedzibą w Warszawie. Twoje następne stanowisko to Technik Serwisu odpowiedzialny za dostarczanie najwyższej jakości usług, czyli naprawę urządzeń elektronicznych (telewizory, sprzęt audio-wideo, ..
więcej

Warszawa / 2017-07-18

Hays IT Contracting to nowoczesna forma współpracy dla specjalistów z branży informatycznej, na zasadach B2B, dla wiodących na rynku Klientów prowadzących innowacyjne projekty. Wyróżnia nas wiedza o rynku oraz angażowanie najlepszych w danej dziedzinie ekspert&oacut..
więcej

Warszawa / 2017-07-18

Kluczowe zadania na stanowisku• Wsparcie klientów przy korzystaniu z portalu firmy• Pomoc i udzielanie informacji klientom drogą telefoniczną i mailową• Kontakt z hotelami w kwestiach organizacyjnych• Wsparcie klientów w procesie rezerwacji• Budowanie pozytywnego wizerunku firmyWymaga..
więcej

Warszawa / 2017-07-18

Kluczowe zadania na tym stanowisku Rejestracja, księgowanie i archiwizacja dokumentacji między firmami i dostawcami zgodnie z obowiązującymi procedurami Wyjaśnianie rozbieżności w dokumentach; utrzymywanie kontaktu z kontrahentami w celu skorygowania rozbieżności zgodnie ze stanem faktyczn..
więcej

Warszawa / 2017-07-18

Kluczowe zadania na stanowisku Rejestracja, księgowanie i archiwizacja dokumentacji między firmami i dostawcami zgodnie z obowiązującymi procedurami Wyjaśnianie rozbieżności w dokumentach; utrzymywanie kontaktu z kontrahentami w celu skorygowania rozbieżności zgodnie ze stanem faktycznym T..
więcej

Warszawa / 2017-07-18

Kluczowe zadania na stanowisku Rejestracja, księgowanie i archiwizacja dokumentacji między firmami i dostawcami zgodnie z obowiązującymi procedurami Wyjaśnianie rozbieżności w dokumentach; utrzymywanie kontaktu z kontrahentami w celu skorygowania rozbieżności zgodnie ze stanem faktycznym T..
więcej

Warszawa / 2017-07-18

Zakres obowiązków• Opisywanie krótkich tekstów w języku niemieckim,• Odsłuchiwanie niemieckojęzycznych nagrań oraz tworzenie transkrypcji.Wymagania • Biegła znajomość języka niemieckiego w mowie i piśmie na poziomie min. C1,• Komunikatywna znajomość języka angielskiego (m..
więcej

Warszawa / 2017-07-18

Kluczowe zadania na stanowisku Prowadzenie dokumentacji kadrowo-płacowej Przygotowywanie list płac Przygotowywanie miesięcznych deklaracji oraz płatności Wspieranie pracowników działu w bieżących zadaniach Kontakt z klientami Oczekiwania Doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku (..
więcej

Warszawa / 2017-07-18

Kluczowe zadania na stanowisku Sporządzanie i prowadzenie dokumentacji płacowej Rozliczanie wynagrodzeń i świadczeń oraz przygotowywanie list płac dla pracowników i zleceniobiorców Prowadzenie płacowej bazy danych osób zatrudnionych oraz bieżąca ich aktualizacja Sporządzanie deklaracji..
więcej

Warszawa / 2017-07-18

Kluczowe zadania na stanowisku Sporządzanie i prowadzenie dokumentacji płacowej Rozliczanie wynagrodzeń i świadczeń oraz przygotowywanie list płac dla pracowników i zleceniobiorców Prowadzenie płacowej bazy danych osób zatrudnionych oraz bieżąca ich aktualizacja Sporządzanie deklaracji..
więcej

Warszawa / 2017-07-18

Kluczowe zadania na stanowisku Obsługa kalendarza spotkań managerów Rezerwacja biletów i hoteli Rozliczanie podróży Inne bieżące sprawy asystenckie Oferujemy Biegła znajomość jęz. niemieckiego i angielskiego na poziomie C2 Wysoka kultura osobista Samodzielność, komunikatywność, dok..
więcej

Warszawa / 2017-07-18

Kluczowe zadania na stanowisku Rozwiązywanie problemów zgłaszanych przez klientów niemieckojęzycznych Identyfikacja i weryfikacja potencjalnych problemów Kontakt z partnerami biznesowymi Współpraca z innymi działami firmy Kreowanie wizerunku firmy przy współpracy z mediami społeczności..
więcej

Warszawa / 2017-07-18

Kluczowymi zadaniami na stanowisku będzie wsparcie zespołu w obszarach weryfikowania wiarygodności klientów oraz sprawdzania i wyjaśniania niespójności kompleksowej analizy klientów wyszukiwania informacji o klientach (Internet, bazy danych) weryfikowania dokumentacji, danych i umó..
więcej

Branża


Kraj