Ofert w schowku: 0
Trenkwalder

Obowiązki:
- profesjonalna obsługa klientów serwisu (bezpośrednia oraz telefoniczna),
- przyjmowanie zgłoszeń naprawy samochodów od klientów,
- tworzenie wstępnych kosztorysów napraw, szacowanie czasu ich realizacji oraz informowanie na bieżąco klienta o postępach w procesie serwisowania, w tym również potwierdzanie kosztów napraw,
- systematyczne i bieżące wprowadzanie danych do systemów informatycznych,
- wystawianie dokumentów sprzedażowych oraz faktur zgodnie z obowiązującymi procedurami,
- wydawanie samochodów klientom.

Wymagania:
- wykształcenie min. zasadnicze zawodowe, kierunek: mechanika samochodowa,
- praktyczna wiedza z zakresu budowy i funkcjonowania samochodów dostawczych,
- doświadczenie w obsłudze klienta oraz orientacja na wyniki będzie dużym atutem,
- miła aparycja i wysokie umiejętności interpersonalne,
- czynne prawo jazdy kat. B.

Oferujemy:
- stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę na pełen etat,
- wynagrodzenie podstawowe oraz system premiowy,
- niezbędne narzędzia pracy (laptop, telefon komórkowy),
- szkolenia wstępne oraz produktowe zapewniane przez importerów,
- ścieżkę realizacji rozwoju i awansu zawodowego.

Oferta dotyczy pracy stałej i zatrudnienia bezpośrednio w strukturach naszego Klienta.

Miejsce pracy: Szczecin